فرهنگی در گفت‌وگو با فارس:
خبرگزاری فارس: عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینكه اصولگرایان باید از هر اقدامی كه موجب تفرقه می‌شود پرهیز كنند، گفت: تمامی گروه‌های اصولگرا هماهنگ فعالیت كنند.
محمدحسین فرهنگی نماینده مردم تبریز و عضو هیئت رئیسه فراكسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به تشكیل كمیته 7+8 برای وحدت اصولگرایان در انتخابات دوره نهم مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: اصولگرایان برای نتیجه‌بخش بودن وحدت، باید از هراقدامی كه موجب تفرقه می‌شود پرهیز كنند و رفتارهای خود را هماهنگ كنند.
وی با بیان اینكه همه گروه‌های اصولگرا ذفعالیت خواهند كرد، افزود: در صورت فعالیت گروه‌های مختلف اصولگرا، شاهد یك همگرایی در جبهه اصولگرایی خواهیم بود؛ بعد از تلاشهای اخیراصولگرایان به وحدت و اجماع امیدوارتر شدند و انتظار می‌رود روند فعالیت این كمیته منتج به ارائه لیست واحد شود.
فرهنگی با اشاره به تشكیل جبهه پایداری، گفت: این جبهه برای وحدت اصولگرایان در انتخابات آتی مجلس، هماهنگ فعالیت خواهد كرد و با این وجود، هیچ خللی در وحدت اصولگرایی به وجود نمی‌آید.
عضو فراكسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی درباره علت تشكیل جبهه پایداری انقلاب، گفت: كمیته 7+8 برای انتخابات آتی مجلس تشكیل شده و كاركرد آن تنها تا انتخابات مجلس است اما جبهه پایداری انقلاب كه یك جریان سیاسی ریشه‌دار است.
وی با بیان اینكه جبهه پایداری انقلاب اسلامی از حمایت نیروهای اصولگرا برخوردار است، خاطرنشان كرد: جبهه پایداری انقلاب اسلامی در روند وحدت اصولگرایان برای انتخابات آتی مجلس، نقش مؤثری را ایفا خواهد كرد. 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic