پنجشنبه 28 خرداد 1394

شهدا خود را رساندند

   نوشته شده توسط: دفتر ارتباطات    نوع مطلب :عمومی ،با رسانه ها ،

توافق به هر قیمتی را قبول نداریم / شهدا در لحظه حساس آمدند تا مانع از پایمال شدن خونشان شوند

فرهنگی با بیان اینکه، ما مجبور نیستیم به هر قیمتی توافق کنیم، بلکه موظفیم برنامه ای داشته باشیم تا آینده کشور، امنیت ملی و منافع ملی به خطر نیافتد؛ اظهار داشت: شهدا مانند لحظات خطرساز گذشته، این بار هم به موقع خود را رساندند تا از پایمال شدن خونشان جلوگیری کنند.
به گزارش ائل محمد حسین فرهنگی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با خبرنگار ائل در خصوص  طرح الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته‌ای با اشاره به مذاکرات هسته ای بیان داشت: با توجه به فشارهای خارجی برای پذیرش شرط های منافی با منافع ملی کشورمان توسط تیم مذاکره کننده همانند بازجویی از دانشمندان هسته ای و بازدید از مراکز نظامی این طرح در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گرفته است.
وی عنوان داشت: این طرح حاوی حدود و صغور خط مشی ملی و خواسته های ملت و دولت ایران است و مطمئنا کلیات و جزئیات آن به دقت توسط نمایندگان مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر همچنین در ادامه گفت: با توجه به اعلام طرفین، مذاکرات به بن بست رسیده است. ما مجبور نیستیم به هر قیمتی توافق کنیم، بلکه موظفیم برنامه ای داشته باشیم تا  آینده کشور، امنیت ملی و منافع ملی به خطر نیافتد.
وی لزوم همزمانی اجرای تعهدات دو طرف در توافق را یادآور شده و گفت: تیم مذاکراه کننده هسته ای کشورمان، توانسته است خواسته های طرف مقابل اعم از کاهش تعداد سانتریفیوژها را بپذیرد و حال باید طرف مقابل خواسته ایران یعنی برداشته شدن تحریم ها را پذیرفته و اجرایی کند.
فرهنگی در پاسخ به سوال خبرنگار ائل درباره پیام رهبر معظم انقلاب پس از استقبال پرشور مردمی از مراسم تشییع شهدای غواص در تهران و اشاره ایشان به نزول بشارت الهی به ملت ایران در لحظات نیاز گفت: شهدا مانند لحظات خطرساز گذشته، این بار هم به موقع رسیدند تا از پایمال شدن خونشان جلوگیری کنند.
وی در پایان با تاکید بر بیانات رهبر بر بشارتهای تردیدناپذیر الهی در لحظه‌های نیاز، با حضور شهدا، گفت: نظر رهبر معظم انقلاب در اشاره به لحظه های نیاز، می تواند معطوف به مذاکرات هسته ای و مسائل کنونی جامعه باشد چرا که  شهدا همیشه به موقع، در زمانی که احساس خطر می کنند، می آیند. تشییع شهدا با آن عظمت کاملا معنا دار بود.


برچسب ها: مذاکرات هسته ای ، شهدا ،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic